2010

2010. gada 12. jūnijā norisinājās pirmā Slīteres Ceļotāju diena, kurā piedalījās lieli un mazi, ar velosipēdiem un bērnu ratiem, ar suņiem pavadā un fotoaparātiem. Tie bija kārtīgi ceļošanas svētki: kopumā ap 600 ceļotājiem vienā dienā apceļoja dažādas Slīteres vietas, objektus un maršrutus.

Lai arī laika prognozes bija draudīgas un ļoti mainīgas, ceļotāju dienas rītā pamodāmies saulainā noskaņojumā un gatavi doties piedzīvojumos.

Neskatoties uz to, ka tipiskais Kolkas piejūras vējš mums lika stingrāk turēties pie zemes, tas mūs arī pasargāja no odiem un ļāva izbaudīt ekstrēmākus jūras viļņus.

Paldies visiem drosmīgajiem, čaklajiem un zinātkārajiem ceļotājiem, kas devās maršrutos visas dienas garumā, sākot ar plkst 4.00 no rīta. Daži no viņiem bija cēlušies vienos naktī, lai paspētu no Rīgas atbraukt uz Kolku un ierastos
laikā uz plānoto maršrutu.

Paldies Jums visiem par to, ka ieteicāt šo pasākumu saviem draugiem, par to, ka ceļojāt kopā ar mums šajā dienā, kā arī par Jūsu pozitīvajām atsauksmēm
un iesūtītajām bildēm.

Mēs guvām lielu gandarījumu un prieku par to, ka visi piedāvātie maršruti bija labi apmeklēti, kā arī par Jūsu milzīgo interesi un uzticību Slīterei, Lauku ceļotājam un ceļošanas priekam.

Slīteres ceļotāju dienas 2010. e-avīze (2.)

Slīteres ceļotāju dienas 2010. e-avīze

Advertisements

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: