Slīteres Ceļotāju dienas – 2013

Skats no Sliteres bakasLatvijas dabas pērle Slīteres nacionālais parks 2013.gadā atzīmē 90. dzimšanas dienu. Apciemo jubilāru Slīteres Ceļotāju dienās 1. un 2. jūnijā! Saplāno savas brīvdienas pie dabas Ziemeļkurzemē – Dundagas novadā un Slīteres nacionālajā parkā.

Iesim dabā kopā ar dabas pētniekiem Vilni Skuju, Kristapu Vilku un citiem Slīteres dabas zinātājiem. Kāpsim uz Slīteres bākas jumta vērot putnus un saulrietu, izstaigāsim lībiešu zvejniekciemu taciņas un baudīsim baltās liedaga smiltis un jūru.

Ja nevēlies plānot pats, tad šogad piedāvāsim arī gatavas ieteicamās abu dienu programmas gan interesentiem, kuri ieradīsies no Ventspils puses Mazirbē, gan no Talsu puses Dundagā, gan no Rīgas puses Kolkā. Protams, viesu mājas būs gatavas uzņemt arī nakšņotājus. Būs arī ekonomiskāki piedāvājumi taupīgākiem ceļotājiem un īpaši piedāvājumi ģimenēm ar bērniem.

1.jūnijā Dundagas novadā būs arī nedēļas nogales pasākumi Kurzemes velorallija ietvaros projektā Central Baltic Cycling – „A ciskadrill pa Dundags bōgan”, piedāvājot iepazīt divus veloapļus – vienu ap Dundagu, otru – Kolkas pusē. Sīkāka informācija un  reģistrācija pēc 15.aprīļa http://www.kurzeme.lv.

Slīteres Ceļotāju dienas Slīteres nacionālajā parkā, Lībiešu krastā un visā Dundagas novadā notiek jau ceturto gadu. Ar jauniem, interesantiem dabas un kultūrvēstures piedāvājumiem ikvienu gaidīs gan vietējie, gan viesu speciālisti – gidi. Viņu meistarība un dabas izziņas piedāvājumu savdabība pieaug, iedvesmojoties no iepriekšējo gadu ceļotāju atsaucības.

Vēlē 1.jūnijā, un vēlies kaut ko vairāk par vēlēšanām: izvēlies 2013.gada Slīteres Ceļotāju dienu piedāvājumu 1.un 2.jūnijā! Daļa no piedāvājumiem būs pieejami tikai šajās divās dienās!

Advertisements

Posted on 25/04/2013, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Komentēt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: