Mīļie ceļotāji!

DSC00619

Mīļie ceļotāji! 2013.gada Slīteres ceļotāju dienu (SCD) piedāvājuma klāstā ir 15 dažādi dabas un kultūrvēstures izziņas kājnieku maršruti (3 no tiem pieejami abās dienās (AD)), 2 veidu veloapļi ar alternatīvām, 2 veidu laivošanas (AD), 1 izbrauciens ar visurgājēju auto (AD). Būs pieejamas 7 dažādas radošās darbnīcas, sākot ar zvēru fotografēšanas ABC un beidzot ar loku šaušanas apmācību.
Gardēžu izvēlei – 6 piedāvājumi ar kūpinātām un cita veida zivīm (AD), kā arī 5 citu veidu našķu degustāciju piedāvājumi.
Darbosies 2 veidu pirtis (AD), arī SPA (AD) un veselības komplekss.

Būs atvērti 8 kultūrvēsturiski objekti, tai skaitā 7 AD.
23 no piedāvājumiem ir atbilstoši vai pat īpaši plānoti ģimenēm ar bērniem, 9 no tiem būs pieejami AD.

Jau minētie laikietilpīgie maršruti ir pavisam 8: 4 pārgājieni – ekspedīcijas: „Pa seniem meža un purvu ceļiem”, „Slīteres iedvesmojošā mežu pasaule”, „Slīteres Divupe” un nakts pārgājiens „Pūču dziesmu klausīšanās”; 2 veloapļi; „Laivās uz Kolkas bāku” (pie labvēlīgiem laikapstākļiem) un izbrauciens ar armijas visurgājēju.

9 no SCD piedāvājumiem jārēķinās ar ekstrēmisma elementiem, t.i., slapju vietu šķērsošana, kritalu pārvarēšana, nakts tumsa u.c.

Lielākā daļā no SCD piedāvājumiem pieejami arī pārējā gada laikā, vai vismaz aktīvajā tūrisma sezonā, taču 20 no kopskaita būs pieejami tikai šajās dienās, lielākā daļa ļoti interesantu dabas izpētes pasākumu.

Un vēl – šogad SCD veseli 15 jaunumi!

Abi 1.jūnijā piedāvātie veloapļi reizē būs arī nedēļas nogales pasākumi Kurzemes velorallija ietvaros projektā Central Baltic Cycling – „A ciskadrill pa Dundags bōgan”, piedāvājot iepazīt divus veloapļus – vienu ap Dundagu, otru – Kolkas pusē. Sīkāka informācija un reģistrācija arī http://www.kurzeme.lv.

Advertisements

Posted on 02/05/2013, in Uncategorized. Bookmark the permalink. Komentēt.

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: