2015

Slīteres CD ielas reklama avize

Paldies!

IMG_5173_m

Ainara Gaida foto

Paldies visiem Slīteres ceļotāju dienu dalībniekiem, kas šogad izzināja apskates objektus un maršrutus tieši ēdamlietu zīmē «Knišels kož, zāl aug, pavārs vār, sanāk draug!» ar pulcēšanās centru Kolkas «Ūšos».

Milzīgs paldies visiem dūšīgajiem gidiem, īpaši Lienītei Iesalniecei, kas zibenīgi atsaucās, paldies arī Inetai Siliņai no Ēvažiem un Mārai Zadiņai, kas vadīja veloapļus. Paldies par izturību gidiem, kuriem vajadzēja savu maršrutu mērot vairākkārt, īpaši Edgaram Milleram, kas savu pārgājienu sestdien vadīja 6 (!) reizes. Paldies lieliskajai tirdziņa rīkotājai Ilzei Šteinei, vislielākā pateicība par viesmīlību, izturību un pretimnākšanu visos jautājumos «Ūšu» saimniecei Dženetai Marinskai! Paldies Inorai Sproģei, pēcpusdienas vadītajai Marijai Bērziņai un visiem koncerta dalībniekiem «Ūšu» sētā. Milzīgs paldies ļoti atsaucīgajiem un izturīgajiem Kolkas skolēniem Elizabetei, Annai, Tomam, Kārlim un Ralfam, kas smaidīgi un runīgi visu dienu, sākot jau no plkst. 10.00, sagaidīja ikvienu ceļotāju «Ūšos», dalīja informācijas lapas un ierādīja autovietas. Pateicība tiem, kurus varbūt ātrumā esam piemirsuši pieminēt.

Notika 9 dažādi maršruti kājāmgājējiem, 2 velomaršruts, 3 maršruti laivotājiem un 2 putnu vērotājiem. Darbojās 6 darbnīcas un 5 dažādi objekti.

Ceram, ka katram izdevās rast ko jaunu sajūtās, informācijā vai garšu un smaržu pasaulē, bet galvenais — labi atpūsties un būt saskaņā ar dabu un notikumiem.

Alanda Pūliņa no Dundagas novada Tūrisma informācijas centra

Advertisements
%d bloggers like this: