2015. — Paldies!

Ainara Gaida foto

Ainara Gaida foto

Paldies visiem Slīteres ceļotāju dienu dalībniekiem, kas šogad izzināja apskates objektus un maršrutus tieši ēdamlietu zīmē «Knišels kož, zāl aug, pavārs vār, sanāk draug!».

Milzīgs paldies visiem dūšīgajiem gidiem, īpaši Lienītei Iesalniecei, kas zibenīgi atsaucās, paldies arī Inetai Siliņai no Ēvažiem un Mārai Zadiņai, kas vadīja veloapļus. Paldies par izturību gidiem, kuriem vajadzēja savu maršrutu mērot vairākkārt, īpaši Edgaram Milleram, kas savu pārgājienu sestdien vadīja 6 (!) reizes. Paldies lieliskajai tirdziņa rīkotājai Ilzei Šteinei, vislielākā pateicība par viesmīlību, izturību un pretimnākšanu visos jautājumos «Ūšu» saimniecei Dženetai Marinskai! Paldies Inorai Sproģei, pēcpusdienas vadītajai Marijai Bērziņai un visiem koncerta dalībniekiem «Ūšu» sētā. Milzīgs paldies ļoti atsaucīgajiem un izturīgajiem Kolkas skolēniem Elizabetei, Annai, Tomam, Kārlim un Ralfam, kas smaidīgi un runīgi visu dienu, sākot jau no plkst. 10.00, sagaidīja ikvienu ceļotāju «Ūšos», dalīja informācijas lapas un ierādīja autovietas. Pateicība tiem, kurus varbūt ātrumā esam piemirsuši pieminēt.

Ceram, ka katram izdevās rast ko jaunu sajūtās, informācijā vai garšu un smaržu pasaulē, bet galvenais — labi atpūsties un būt saskaņā ar dabu un notikumiem.

Alanda Pūliņa no Dundagas novada Tūrisma informācijas centra

Advertisements

Posted on 10/06/2015, in Uncategorized. Bookmark the permalink. 1 komentārs.

  1. Lieliski. Žēl tikai, ka par šādiem labiem pasākumiem uzzinu ar lielu nokavēšanos. Nekas, silti gaidīšu nākamo gadu!

Komentēt

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out / Mainīt )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out / Mainīt )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out / Mainīt )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out / Mainīt )

Connecting to %s

%d bloggers like this: